předvýběr.cz

Produktový specialista – laboratorní vybavení

Published 29.08.2022

Pro našeho klienta, společnost, jejíž hlavními produkty jsou laboratorní vybavení a vybavení pro výzkum, hledáme vhodného kandidáta na pozici Produktového specialisty – laboratorní vybavení.

Náplň práce:

  • Komunikace se zahraničními dodavateli
  • Příprava prezentací a prezentace vědcům, lékařům a pedagogům v rámci kongresů a workshopů, osobní účast na těchto akcích
  • Úzká komunikace s prodejním týmem vč. kolegů pracujících pro pobočky v zahraničí
  • Příprava podkladů pro nabídky zákazníkům
  • Systematická práce se CRM systémem
  • Ostatní aktivity na podporu prodeje produktů jako je tvorba marketingových kampaní

Požadujeme:

  • Není pro tebe problém denně komunikovat (ústně i písemně) v angličtině s výrobci a dodavateli?
  • Máš slušný psaný i ústní projev?
  • Dokážeš se odborně vyjadřovat?
  • Jsi přiměřeně pečlivý/á ?
  • Nevadí ti občas vyrazit na pár dní na pracovní cestu?
  • Máš alespoň 2 roky praxe v souvisejících oborech?
  • Požadujeme, abys byl vysokoškolsky vzdělaný, nejlépe v biologickém, lékařském, veterinárním či podobném směru
  • Výhodou jsou zkušenosti v oblasti marketingu a propagace značky
  • Jako samozřejmost bereme tvoji flexibilitu, samostatnost, aktivitu a organizační schopnosti

Pokud sis odpověděl kladně na těchto pár řádků, jsi právě ta osoba, kterou do svého týmu hledáme

Nabízíme ti:

  • Dobrou práci na plný (či zkrácený) úvazek
  • Možnost práce v mezinárodním prostředí
  • V případě potřeby pracovat mimo kancelář
  • Pracovně se podívat do zahraničí
  • Aktivně využívat tvoji angličtinu či další cizí jazyk
  • Práci v dynamické, flexibilní a rozvíjející se společnosti
  • Práci v malém, ale dobře sehraném přátelském kolektivu, kde každý hlas a názor má svoji váhu
  • Telefon i počítač jsou samozřejmostí
  • Místo výkonu práce: Praha 6

Position Info

Workplace location:
území Hlavního města Prahy
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Vysokoškolské / univerzitní

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..