předvýběr.cz

Projektový a Site Manager

Published 15.08.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu, montáže a služby v oblasti průmyslových technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer montáže a Site manager – montáže.

Projektový manažer montáže

Náplň práce:

  • Přebírá od kalkulanta / technologa realizační dokumentaci, revidované sumáře materiálu, rozpočet, definici rozsahu realizace, harmonogram, zvedací plány a TP
  • Přebírá od obchodníka obchodní smlouvu
  • Schvaluje podrobný harmonogram realizace zakázky vč. změn na týdenní bázi
  • Vede zahajovací montážní schůzky
  • Tvoří zakázkový list, stanovuje dílčí termíny přípravy zakázky
  • Nárokuje požadavky na zdroje (lidé, materiál, nářadí, přípravky)
  • Průběžně sleduje, hodnotí a týdně reportuje dílčí průběh realizace zakázky
  • Připravuje podklady pro fakturaci
  • Provádí finální hodnocení zakázky

Požadujeme:

  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Středoškolské vzdělání
  • Technické vzdělání v oblasti strojírenství, nebo alespoň dlouhodobá praxe
  • Zkušenosti z obchodní činnosti
  • Výhodou jsou zkušenosti z oblasti montáží technologických zařízení
  • Komunikační schopnosti, týmová práce, firemní loajalita, důslednost, přesnost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou

Site manager – montáže

  • Přebírá zpracovanou agendu od projektového manažera
  • Účastní se schůzky s projektovým manažerem
  • Seznámí se s převzatou dokumentací
  • Podrobně rozplánuje a zorganizuje zdroje (lidi, materiál a kooperace)
  • Organizuje veškeré činnosti na stavbě (montážní práce, příjem, uložení, skladování, značení a výdej materiálu, zařízení)
  • Organizuje vnitro staveništní transport
  • Kontroluje plnění úkolů na denní bázi
  • Vede montážní deník
  • Přebírá a předává staveniště
  • Sumarizuje denní evidenci docházky, týdně reportuje Koordinátorovi
  • Organizuje pracovní turnusy
  • Denně potvrzuje výkazy práce a stazky subdodávek (jeřáby)

Požadujeme:

Nabízíme za obě pozice:

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu, volný čas
  • Notebook, mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..

Position Info

Workplace location:
Hradec Králové
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..