předvýběr.cz

Referent/ka zákaznických služeb (Berlin) s němčinou

Published 15.08.2022

Pro našeho klienta, společnost, která je předním poskytovatelem výzkumných databází, elektronických časopisů, e-knih, služeb typu discovery a předplatného, hledáme zaměstnance na pozici Referent/ka zákaznických služeb – hovořící německy a česky/slovensky. V současné době hledáme zaměstnance na plný úvazek pro naši pobočku v Berlíně. Zákazníky společnosti jsou univerzity, kulturní, výzkumné a vládní instituce, nemocnice a korporace po celém světě. Prostřednictvím kvalitního obsahu a technologií jim pomáhají posouvat hranice výzkumu. Jedná se o rodinnou, mezinárodně orientovanou společnost a na trhu působí již více než 77 let.

Základní popis pracovní pozice

  • Kancelářská pozice (nejedná se o call centrum), zákaznická péče o přidělené německy a česky / slovensky hovořící klienty:
  • Vyřizování telefonních hovorů a korespondence se zákazníky, vydavateli a kolegy po celém světě
  • Zpracování zákaznických objednávek předplatného a reklamací
  • Příprava nabídek malého objemu
  • Nastavování / administrace přístupu k elektronickým časopisům, knihám a databázím
  • Zákaznická podpora a poradenství

Požadujeme

  • Ukončené min SŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na obchod, média, knihovní a/nebo informační služby
  • Výborné jazykové znalosti (slovem i písmem) dle výše uvedených jazykových požadavků
  • Pokročilá znalost práce s MS Office
  • Vysoká míra orientace na zákazníka
  • Vlastní iniciativa, cílevědomost, proaktivita a schopnost pracovat samostatně

Nabízíme

  • Mezinárodní pracovní prostředí a firemní kultura
  • Důkladné zaškolení a průběžné doškolování
  • Flexibilní pracovní doba – možnost částečné home-office
  • Příspěvek na cestovní výlohy, příspěvek na majetkotvorné spoření (VWL), příspěvek na penzijní připojištění po 5 odpracovaných letech
  • Místo výkonu práce: Berlín (SRN)

Position Info

Workplace location:
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..