předvýběr.cz

Servisní technik – Čechy

Published 03.10.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem, servisem a pronájmem stavební techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik – Čechy.

Náplň práce:

  • Provádění oprav u zákazníka
  • Uvádění nových strojů do provozu, předání a odzkoušení funkcí stroje, zaškolení obsluhy
  • Pravidelný servis a předepsané úkony výrobcem
  • Diagnostika za pomocí diagnostických testerů, měřících přístrojů

Co od Vás očekáváme:

  • Odborné vzdělání, elektrotechnického nebo autoopravárenského směru
  • Základní znalost mechaniky a hydrauliky
  • Základní znalost svařování, broušení, lakování
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Elektro vyhlášku 50 výhodou
  • Samostatnost v rozhodování
  • Uživatelskou znalost PC
  • ŘP skup. B
  • Ochotu cestovat v rámci regionu Čech
  • Výbornou znalost češtiny pro komunikaci se zákazníky a týmem
  • Anglický jazyk velkou výhodou (čtení manuálu, případná školení od dodavatelů)

Co Vám nabízíme:

  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Smlouvu nad dobu neurčitou
  • Zajímavou a kreativní práci
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností 40 000 – 50 000 Kč/měsíc + bonusový systém
  • Dobrý a stabilní kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní auto, služební mobil, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Cestovné
  • Školení, další vzdělávání a možnosti osobního rozvoje
  • Zázemí/servisní středisko: Praha 10 – Vršovice
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Čechy

Position Info

Workplace location:
Hlavní město Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Required Education:
Odborné vyučení bez maturity

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..