předvýběr.cz

Servisní technik - Hradec Králové

Published 31.08.2022

Pro našeho klienta společnost, která zastupuje v ČR a na Slovensku systémové integrátory dodávající automatizovaná řešení pro dopravu a třízení kusových položek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisního technika.

Náplň práce:

  • zajištění preventivního plánovaného servisu jednotlivých zařízení instalovaných v ČR a na Slovensku, případně také v jiných státech
  • koordinace servisní podpory třetích stran
  • zajištění korektivního servisu
  • související administrativa (výkazy, reporty, inventury náhradních dílů)
  • v prvních několika měsících bude nový kolega mentorován senior kolegou

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru, (například obor elektro, servis strojů a zařízení, elektromechanik, technik údržby apod.)
  • platná vyhláška 50, paragraf 6 výhodou, v případě potřeby podpoříme při získání potřebného certifikátu
  • znalost anglického jazyka /případně i němčiny/ - nutnost porozumět technickým manuálům + základní komunikativní úroveň, důležitá je schopnost domluvit se. (V případě potřeby podpoříme interním vzdělávacím programem se zaměřením na praktické využití angličtiny)
  • základní teoretická orientace v řídících systémech PLC, znalost problematiky motorů a jejich ovládání je vítána
  • řidičský průkaz B
  • samostatnost, systematičnost, pečlivost
  • flexibilita (časová, místní)
  • výhodou zkušenost s podporou automatizovaných systémů, není ale podmínkou

Nabízíme:

  • samostatnou práci, která není vázána na přítomnost v konkrétní kanceláři, přesto se spoustou interakcí s kolegy ze servisního oddělení
  • osobní rozvojový plán (vzdělávání, osvojování dalších dovedností a zkušeností) s navázaným bonusovým programem s cílovou odměnou 1ročního platu
  • administrativní část práce je možné vykonávat z home-office
  • profesionální podporu zahraničními kolegy (Holandsko, Německo …)
  • práci na projektech pro rychle rostoucí zákazníky v oblasti logistiky
  • podporu při rozvoji jazykových dovedností (bude-li potřeba)
  • podporu při rozvoji odborných dovedností (obnovování vyhlášky, specializovaná školení SIEMENS, SEW, apod.)
  • služební auto případně úhradu nákladů spojených s použitím vlastního auta po zkušební dobu
  • mobilní telefon, mobilní internet
  • ideální kandidát je z regionu Hradec Králové
  • místo výkonu práce: Hradec Králové

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Position Info

Workplace location:
Hradec Králové
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..