předvýběr.cz

Servisní technik pro oblast stlačeného vzduchu

Published 22.08.2022

Pro našeho klienta, německou společnost, která se zabírá výrobou a prodejem kvalitních, výkonných a velmi efektivních komponentů a systémů pro úpravu stlačeného vzduchu pro kondenzační techniku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik.

Náplň práce:

  • Péče o svěřené portfolio zákazníků – aktivní plán pravidelných servisů
  • Obvolávání zákazníků v dobách, kdy má přijít servis, nabídky
  • Kontrola a servis jednotlivých zařízení u klienta
  • Aktivní vyhledávání dalších možností servisů a prodeje výrobků u zákazníka, částečný podíl na dalších obchodních aktivitách společnosti
  • Organizace vlastního harmonogramu

Požadujeme:

  • Elektrotechnické vzdělání + vyhláška 50/78, §6 a vyšší.
  • Praxi v servisu průmyslových zařízení
  • Anglický nebo německý jazyk – schopnost orientovat se v cizojazyčné technické dokumentaci
  • Řidičský průkaz – B, výhodou E (servisní auto je VW Transporter)
  • Bydliště – Praha a okolí
  • Znalost práce na PC – Word, Excel
  • Ochota a chuť se učit novým věcem, do budoucna budete mít možnost školení a certifikace pro práci s freony
  • Ochota cestovat v rámci ČR, SR
  • Aktivní přístup k vyhledávání nových zákazníků
  • Trestní bezúhonnost
  • Zkouška na chladící zařízení (kondenzační sušičky) – výhodou, ne podmínkou
  • Praxe na pozici revizního technika tlakových zařízení – výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

  • Mzdu skládající se z fixní a bonusové složky
  • Zajímavou práci a podporu dalšího vzdělávání a rozvoje ze strany společnosti
  • Stravenkový paušál a další náhrady dle zákona
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook
  • Mobilní telefon i pro soukromé použití
  • Možnost servisních školení v zahraničí (Německo, Itálie)
  • Lokalita působiště: Praha

Position Info

Workplace location:
Hlavní město Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..