předvýběr.cz

Servisní technik – Ústecký kraj

Published 08.09.2022

Pro našeho klienta, společnost, která stojí v čele světových poskytovatelů řešení pro vytápění, klimatizaci a chlazení již od roku 1902, a která nabízí kompletní řešení chladicího zařízení pro potravinářské prodejny všech maloobchodních i velkoobchodních formátů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik – Ústecký kraj.

Náplň práce:

  • Zajištění servisu zařízení v oblasti komerčního chlazení u významných obchodních a průmyslových klientů
  • Diagnostika přidělených poruch a jejich odstranění
  • Provádění preventivních, záručních prohlídek a revizí
  • Komunikace s prodejním technikem, předávání hotových zakázek
  • Zodpovědnost za včasné zpětné hlášení o provedení práce a dávání zpětné vazby o stavu technologií
  • Řádné a včasné zpracovávání podkladů o provedené práci (opravné listy, týdenní výkaz práce apod.)

Požadujeme:

  • SŠ nebo vyučení v chladírenském oboru případně oboru elektro
  • Výhodou je certifikace na F-plyny
  • Platnou vyhlášku č.50/78 Sb. §6
  • Zkušenosti s technickými revizemi, opravami min. 1 rok
  • Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič
  • Flexibilitu - ochotu cestovat po svěřeném regionu, pohotovost v případě nenadálých a urgentních oprav u zákazníka

Nabízíme:

  • Inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům/novým nápadům
  • Odpovídající mzdové ohodnocení vč. variabilní složky mzdy a příplatků
  • Přátelské prostředí stabilní mezinárodní firmy
  • Pravidelná odborná školení a rozvoj
  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • Příspěvek na dovolenou, životní pojištění, sport/kulturu/volný čas
  • Stravenky
  • Firemní automobil, mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj

Position Info

Workplace location:
Ústí nad Labem
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Required Education:
Odborné vyučení bez maturity

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..