předvýběr.cz

Specialista marketingu

Published 11.10.2022

Pro našeho klienta, který je předním poskytovatelem výzkumných databází, elektronických časopisů, e-knih, služeb typu discovery a předplatného, hledáme novou kolegyni, či kolegu na pozici Marketing specialisty.

Náplň práce:

  • Pomoc s efektivním oslovováním cílové skupiny a positioning produktů společnosti na základě pochopení potřeb knihovního trhu v rámci příslušného teritoria.
  • Příprava a/nebo překlady marketingového obsahu včetně příspěvků na blogu, newsletterů, infografik, letáků, webových kopií, emailů a obchodních materiálů za účelem zvýšení poptávky a povědomí o produktových řadách společnosti.
  • Plánování, koordinace a realizace marketingových programů ve spolupráci s jejich interními i externími účastníky.
  • Spolupráce s Social Media týmem na vytváření efektivní strategie sociálních médií a zvýšení aktivit společnosti v rámci sociálních médií.
  • Určování klíčových tržních faktorů ovlivňujících úspěšnost prodeje (ve spolupráci s obchodním týmem).
  • Průběžná komunikace s obchodním týmem pro Českou republiku a vzájemná koordinace aktivit.
  • Vytváření zákaznických marketingových materiálů pro hlavní produktové řady (plakáty, uživatelské příručky, infografiky a vzorové HTML zprávy, které mohou zákazníci zasílat svým koncovým uživatelům).
  • Organizace účasti zástupců společnosti na konferencích, včetně workshopů, setkání se zákazníky a panelových diskuzí.
  • Organizace a realizace webinářů ve spolupráci s interními i externími partnery.
  • Zajišťování přednáškových časů na konferencích, panelových diskuzích a podobných obchodních eventech.
  • Analýza efektivnosti marketingových kampaní s cílem zlepšit budoucí marketingové postupy.
  • Údržba, aktualizace a průběžné zdokonalování českých webových stránek společnosti.
  • Překlady marketingových materiálů podle potřeby.
  • Práce na dalších projektech v rámci v rámci příslušného teritoria dle potřeb a pokynů managementu marketingového oddělení.

Požadujeme:

  • Bakalářský čekatel nebo titul v oboru marketing, obchod, komunikace
  • Rodilý mluvčí ČJ
  • Aktivní znalost AJ – jedná se o oficiální jazyk společnosti
  • Znalost dalších jazyků z teritoria je výhodou
  • Dobrá znalost Microsoft office, znalost grafických programů výhodou (InDesign, Illustrator atd.)
  • Proaktivní, pozitivní přístup
  • Kreativita
  • Dobré interpersonální a týmové schopnosti – týmový hráč
  • Vynikající organizační schopnosti
  • Bydliště v Praze

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Stabilní a dlouhodobou práci v přátelském mezinárodním týmu
  • Rozsáhlé možnosti interních školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní notebook
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce: Staré Město

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Position Info

Workplace location:
Hlavní město Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Notebook, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Bakalářské

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..