předvýběr.cz

Vedoucí správy nemovitostí

Published 26.09.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se správou nemovitostí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí správy nemovitostí.

Náplň práce:

  • organizace a koordinace činnosti podřízených zaměstnanců
  • řízení workflow požadavků klientů, zejm. vlastníka nemovitostí
  • komunikace a jednání s nájemníky a zákazníky
  • řízení operativní činnosti v rámci oddělení, zejména kontrola práce techniků správy nemovitostí
  • kontrola a řízení činností oddělení dle uzavřených smluvních vztahů
  • vystavování a schvalování objednávek
  • kontrola a koordinace uzavírání/vypovídání smluv jednotlivých objektů, administrace uzavírání smluv k médiím (voda, energie,…) a sledování odchylek v jednotlivých objektech
  • kontrola a srovnání cenových nabídek
  • kontrola, likvidace a schvalování faktur
  • namátková kontrola objektů a provedených prací subdodavateli
  • znalost norem, vyhlášek, zákonných povinností v rámci správy nemovitostí
  • vyhodnocování poruch a tvorba reportů
  • řešení reklamací
  • kontrola nákladů a výnosů jednotlivých oddělení
  • roční vyúčtování služeb v souladu s aktuální legislativou a řešení reklamací z vyúčtování
  • práce s katastrem nemovitostí

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání s technickým zaměřením
  • zkušenosti v oblasti správy nemovitostí, praxe v oboru min. 3 roky
  • zkušenosti s vedením podřízených zaměstnanců
  • znalost práce s PC - MS office - excel, word
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • proaktivní přístup k práci
  • trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • práce v SW iDES výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • zodpovědnou a samostatnou pozici
  • stabilní zaměstnání
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • profesní a osobnostní růst v rámci společnosti
  • telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • příspěvek na stravu
  • termín nástupu: ihned
  • lokalita: Praha 10 - Vršovice

Position Info

Workplace location:
Hlavní město Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..