předvýběr.cz

Vývojář měřících systémů

Published 07.11.2022

Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřící, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a dále v oblasti monitorování a testování sítí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojář měřících systémů.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Analýza požadavku na testování desek plošných spojů a návrh realizace testovacího zařízení (HW a SW)
  • Spolupráce s R&D odděleními v zahraničí
  • Návrh HW měřící fixtury (interface mezi měřicím zařízením a testovanou DPS)
  • Programování testovacích kroků: Programování MCU, nahrávání FLASH / Digitální testy – CASCON, JTAG / Funkční testy / Kalibrace fixtury
  • Rozvoj a podpora testovacích zařízení (HW a SW)

POŽADUJEME:

  • VŠ/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Preferované obory studia: sdělovací technika, komunikační technika a technologie, měřící technika, teorie měření obvodů apod
  • Programování v jazyce C a C#
  • Znalost anglického jazyka středně pokročilé úrovni, německý jazyk výhodou
  • Praxi v oboru výhodou
  • Angažovanost, týmového ducha, aktivní komunikaci, schopnost vedení projektového týmu

NABÍZÍME:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu
  • Kvalitní zaškolení, odborné a jazykové vzdělávání, programy pro individuální rozvoj dovedností
  • Jednorázový příspěvek pro nového zaměstnance 30.000 Kč
  • Odměnu za docházku bez absencí (1.000 Kč měsíčně)
  • Věrnostní odměny (dle délky zaměstnání ve společnosti)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • 5 týdnu dovolené
  • Mimořádná volna (zdravotní dny, dodatečné volno pro rodiče s dětmi do 15 let, na svatbu, stěhování aj.)
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost částečné práce z domova u vybraných profesí
  • Podporu bydlení
  • Stravování ve firemní restauraci, obědy od 30 Kč
  • Firemní školku
  • Kulturní, sportovní a zdravotní akce
  • Dary při životních jubileích
  • Lokalita Praha 6 Dejvice

Position Info

Workplace location:
území Hlavního města Prahy
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..