předvýběr.cz

Zástupce HSK manažera/ky

Published 27.07.2022

Pro našeho klienta, síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zástupce HSK manažera/ky.

Náplň práce:

  • Společně s hotelovou hospodyní zajišťuje řízení provozu housekeepingu a v době nepřítomnosti hotelové hospodyně vykonává její zástup

Věnuje se následujícím činnostem:

  • Zodpovídá za čistotu pokojů, jejich včasné úklidy a také za čistotu veřejných prostorů
  • Vede tým pokojských, kterým zadává jejich pracovní náplň a zároveň kontroluje kvalitu odvedené práce
  • Hlídá si zásoby svěřených hodnot (evidence, výdej) - dezinfekčních prostředků, ložního prádla a ručníků, osušek apod.
  • Podílí se na spolupráci s externími dodateli služeb (např. prádelna) a ostatními úseky, zejména s oddělením údržby hotelu
  • Zaškoluje a podílí se na vývoji podřízených pracovníků
  • Podílí se na přípravě rozpisů směn
  • Podílí se na evidenci pracovní docházky do interního systému

Požadujeme:

  • Pozitivního člověka se smyslem pro odpovědnost a pečlivost, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby s přehledem zvládal výše uvedené činnosti
  • Praxe na pozici pokojské je velikou výhodou
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Práce ve 4hvězdičkovém hotelu v krásném prostředí krkonošského horského střediska
  • Naučíte se, jak pracovat efektivně, vést tým lidí a jak s nimi správně komunikovat
  • Pobyty ve všech hotelech společnosti za zaměstnanecké ceny
  • Cafeteria
  • Věrnostní odměny
  • Skipasy na nedaleké sjezdovky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ubytování přímo v hotelu za 1 500 Kč měsíčně
  • Fitness centrum
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky a další akce
  • Zajímavé mzdové ohodnocení - podle praxe a dovedností + měsíční výkonnostní odměny
  • Lokalita: Harrachov

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Position Info

Workplace location:
Jablonec nad Nisou
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Required Education:
Odborné vyučení bez maturity

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..