předvýběr.cz

CNC Obráběč

Zverejnené 17.08.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou přesných mechanických a elektrických přístrojů pro regulaci a měření tlaku, mechanických a elektronických přístrojů pro regulaci a měření teploty, hledáme vhodné kandidáty na pozici CNC Obráběče.

Náplň práce:

  • Obsluha CNC strojů v sériové výrobě
  • Kontrola obrobků
  • Dokončovací práce po obrábění
  • Standardní údržba stroje
  • Práce ve 3-směnném provozu

Požadujeme:

  • Min. vyučení technického směru
  • Praxi na obdobné pozici – výhodou
  • Základní znalost práce s CNC
  • Znalost seřízení stroje – výhodou
  • Zodpovědný a kladný přístup k práci
  • Pečlivost, důraz na detail, zručnost, spolehlivost
  • Schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost podílet se na vývoji jedinečných produktů
  • Práci v talentovaném a kreativním mladém kolektivu
  • Kompletní zaškolení
  • Možnost odborného i profesního růstu
  • Stravné
  • Sick Days
  • Práci na HPP
  • Místo výkonu: Tachov

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Tachov
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdelanie:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..