předvýběr.cz

F&B Asistent

Zverejnené 26.09.2022

Pro našeho klienta, největší hotelový řetězec v České republice s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici F&B Asistent.

Náplň práce:

  • Asistence Operation Managera a zástup v době jeho nepřítomnosti
  • Přehled o hotelové nabídce, specialitách a promo akcích
  • Starost o hosty, aby se cítili příjemně a měli vše, co potřebují ke spokojenosti
  • Vedení a motivace týmu - kolegů z a la carte, bufetové restaurace a baru
  • Starost o praktikanty z hotelových škol
  • Spolupráce s ostatními odděleními, zejména s kuchyní či recepcí
  • Administrativní agenda - převážně práce s Excelem či zadávání docházek do interního systému
  • Rychlé a kvalitní řešení jednorázových úkolů (objednávání věcí, zajištění marketingových produktů apod.)
  • Prosazování a dodržování gastronomických pravidel a hlídání zásob

Požadujeme:

  • Pozitivitu a kreativitu
  • Praxe v F&B výhodou
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost anglického jazyka podmínkou, němčina výhodou

Nabízíme:

  • Balíček benefitů po zkušební době (skipasy na přilehlé sjezdovky zdarma, cafeteria systém, věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • Pobyty na všech hotelech řetězce pouze za 270 Kč / osobu / noc
  • Slevy na F&B služby
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a ubytovat se pouze za 1.300 - 1.500 Kč měsíčně dle typu ubytování
  • Nově vybavené fitness centrum přímo v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky
  • Bonusy/prémie - tipy, příplatky za svátky, víkendy a noční směny, dále proplacené veškeré přesčasy, měsíční odměny
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce: Špindlerův Mlýn

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Trutnov
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..