předvýběr.cz

Hlavní inženýr projektu – Plzeň

Zverejnené 23.09.2022

Pro našeho klienta, společnost, která navrhuje a vyrábí systémy turbogenerátorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavního inženýra projektu.

Náplň práce

  • Řízení zpracování technické části nabídky a získání cenových vstupů pro nabídku
  • Řízení a koordinace prací při zpracování technické části nabídky v rámci spolupráce s externími dodavateli
  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti při získávání podkladů pro zpracování technické části nabídky
  • Zajišťování potřebného technicko-obchodního styku se zákazníky ve spolupráci s manažerem nabídky a obchodním manažerem a posouzení technické proveditelnosti projektu
  • Zodpovědnost za tvorbu a optimalizaci technické části nabídky dle požadavků zákazníka
  • Vedení technických jednání se zákazníky a zajištění technické podpory během celé nabídkové fáze
  • Účast při před-kontraktačních a kontraktačních technicko-obchodních jednání se zákazníkem
  • Spolupráce s ostatními úseky společnosti (Rozvoj, Realizace, Projekty,….)

Očekáváme

  • VŠ strojní, zaměření na tepelnou energetiku
  • Praxe v oboru na podobné pozici 5 let
  • Pokročilá znalost AJ, další jazyk (němčina / španělština / ruština) výhodou
  • Znalost práce na PC (CAD/CAM systémy)
  • Ochota cestovat (krátkodobé služební cesty převážně do zahraničí)
  • Organizační schopnosti, zodpovědný přístup, schopnost týmové spolupráce
  • Komunikační schopnosti – přesvědčovací schopnosti

Nabízíme

  • Perspektivní pozici v mezinárodní firmě s dlouhodobou zakázkovou náplní
  • Možnost uplatnění profesních zkušeností a jazykových znalostí v mezinárodním prostředí
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Systém firemního vzdělávání a odborných školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek do Cafeterie nebo příspěvek na životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené a 1 den zdravotního volna
  • Další finanční i nefinanční benefity
  • Prostředí unikátní výroby velkých strojírenských celků s vlastním vývojem
  • Pružnou pracovní dobu (37,5 hodiny týdně)
  • Možnost krátkodobých i dlouhodobých služebních cest
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Plzeň-město
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..