předvýběr.cz

Hlavní stavbyvedoucí

Zverejnené 08.08.2022

Pro našeho klienta, mladou stavební společnost, která provádí rekonstrukce a výstavbu projektů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Hlavní stavbyvedoucí.

Náplň práce:

  • Řízení a realizace developerského projektu v Kutné Hoře
  • Příprava a kontrola plnění harmonogramů
  • Odpovědnost a organizace subdodavatelů stavby
  • Koordinace a kontrola práce stavebních dělníků na denní bázi
  • Kontrola kvality provádění stavby a plnění technologických postupů
  • Organizace logistiky materiálů na stavbu
  • Příprava podkladů pro fakturaci s investorem
  • Kontrola prostavěnosti a faktur subdodavatelů stavby
  • Kontrola a evidence klientských změn dle dokumentace stavby
  • Dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě, kontrola a revize stavebního vybavení
  • Přebírání dílčích částí stavby a její pravidelná fotodokumentace
  • Evidence vad a nedodělků
  • Zastupování společnosti vůči investorovi, projektantovi, veřejnoprávním orgánům, dodavatelům
  • Spolupráce při přípravě na kolaudaci a zkolaudování stavby
  • Realizace klientských předpřejímek, dohled nad odstraňováním vad

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
  • Prokazatelnou praxi na pozici stavbyvedoucího
  • Autorizace v oboru Pozemního stavitelství výhodou
  • Znalost programů MS Office
  • Znalost programu AutoCad výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Preciznost, spolehlivost a iniciativu
  • Technické myšlení
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Pohodový a přátelský kolektiv
  • Vedle patřičného honoráře nadstandardní finanční odměny za splněné cíle
  • Týden dovolené navíc
  • Telefon, notebook
  • Homeoffice a sickdays
  • Možnost napracovat si hodiny
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Teambuildingové akce
  • Nástup ideálně ihned, případně dle domluvy
  • Plný úvazek na HPP či IČO
  • Lokalita Kutná Hora

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Kutná Hora
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..