předvýběr.cz

Internal recruiter

Zverejnené 22.08.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a výrobou parních turbín a energetických zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Internal recruiter.

Náplň práce:

  • komunikace s hiring manažery, definování požadavků na kandidáta
  • příprava inzerce a definice náborové strategie
  • aktivní oslovování a vyhledávání kandidátů
  • předvýběr kandidátů
  • prescreening s kandidáty, vedení osobních/virtuálních pohovorů
  • podílení se na aktivitách v oblasti HR marketing a employer branding

Požadujeme:

  • alespoň 2 roky zkušeností v oblasti recruitmentu – ať už z interního náboru, nebo z agenturního prostředí
  • zkušenost s nástroji používanými při náboru (Teamio, LinkedIn Recruiter apod.)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • dobrá uživatelská znalost MS Office
  • nadšení pro nábor, pro-aktivitu a schopnost stanovit si priority
  • výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Nabízíme:

  • zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu
  • osobní a profesní rozvoj
  • upotřebení a zdokonalení Vašich jazykových znalostí
  • systém firemního vzdělávání a odborných školení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek do Cafeterie nebo příspěvek na životní pojištění
  • flexibilní pracovní dobu (37,5hodinový týdenní úvazek)
  • 5 týdnů dovolené a 1 den zdravotního volna
  • další finanční i nefinanční benefity
  • místo výkonu práce: Plzeň

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Plzeň-město
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdelanie:
Vzdělání není podstatné

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..