předvýběr.cz

(Junior) Linux administrátor

Zverejnené 22.08.2022

Pro našeho klienta, tradiční poradenskou, investiční a bankovní mezinárodní skupinu, hledáme posilu do ICT oddělení na pozici (Junior) Linux administrátor.

Náplň práce:

  • Správa ICT infrastruktury, serverů a dalších systémů
  • Podpora při zavádění nových technologií
  • Instalace a konfigurace serverů
  • Údržba a aktualizace serverů
  • Správa databází
  • Správa a konfigurace síťové infrastruktury
  • Podpora a spolupráce při výběru a nasazení ICT technologií v investičních projektech
  • Podpora uživatelů / konfigurace Microsoft365 nástrojů
  • Spolupráce na dílčích IT úkolech (nákup HW)
  • Podpora výběru a konfigurace nových IT technologií pro pokrytí potřeb ostatních oddělení

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru nebo odpovídající praxe (2-4 roky)
  • Znalost administrace serverů na OS Unix/Linux
  • Základní znalost administrace SQL DBMS (databázový server – práce se SW)
  • Zkušenost s konfigurací síťových prvků a základní znalost síťových protokolů TCP/IP
  • Obecnou znalost principů bezpečnosti v IT
  • Znalost virtualizace (např. Docker) výhodou
  • Znalost administrace webových serverů výhodou
  • Znalost administrace nástrojů MS 365 výhodou
  • Češtinu na komunikativní úrovni (máme centrálu v Praze) a angličtinu (B2) / ruštinu, protože naši partneři mluví těmito jazyky
  • Proaktivní přístup a schopnost samostatně hledat vhodná řešení a řešení aplikovat
  • Odpovědnost za výstupy své práce, protože se stanete významnou součástí týmu
  • Komunikativnost, protože se budete potkávat s celou řadou výrazných osobností
  • Pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů, schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti a flexibilita
  • Respekt ke kulturním rozdílům a zdravý rozum

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na tvorbě metodiky a postupů v nově vznikajícím oddělení
  • Prostor pro rozvoj znalostí a dovedností
  • Být součástí silné a stabilní společnosti
  • Spolupráci na IČO s finančním ohodnocením 40 000 – 65 000 Kč
  • Kvartální Bonusy
  • Pozice pouze na on-site, možnost občasné práce na HO
  • 20 dní dovolené + 3 sick days
  • Benefity: multisport karta, jazykové kurzy AJ a RJ přímo na pracovišti, občerstvení v kancelářích
  • Místo výkonu práce: moderní kanceláře v centru Prahy na Václavském náměstí

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
území Hlavního města Prahy
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..