předvýběr.cz

Operativní nákupčí

Zverejnené 15.08.2022

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi nejvýznamnější dodavatele zdravotnické techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operativní nákupčí.

Náplň práce:

  • tvorba objednávek zboží na sklad
  • plánování nákupu
  • práce s interními systémy a fakturami (kontrola smluvních cen souvisejících faktur, opoznámkování faktur apod.)
  • komunikace s dodavateli převážně v AJ
  • hlídání termínů dodání a koordinace s logistikou
  • zajištění přepravy zboží od dodavatelů
  • aktualizace nákupních dat
  • řešení reklamací, stížností a neshod
  • celní řízení spojená s dovozem zboží
  • zakládání nových položek v interním systému (dodavatelé, zboží)
  • spolupráce s jednotlivými divizemi a regulátory oddělením

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • angličtinu na komunikativní úrovni podmínkou
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost účetního programu POHODA
  • výbornou organizaci času a respektování daných termínů
  • odpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • proaktivní přístup

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • práci na HPP, plný úvazek
  • nástupní mzda 35 – 40 000 Kč dle zkušeností
  • příspěvek na penzijní spoření
  • příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 500 Kč
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • teambuildingy
  • kurzy anglického jazyka
  • služební telefon, notebook
  • možnost občasné práce z domova
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Čestlice

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha-východ
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..