předvýběr.cz

Projektový a Site Manager

Zverejnené 15.08.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu, montáže a služby v oblasti průmyslových technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer montáže a Site manager – montáže.

Projektový manažer montáže

Náplň práce:

  • Přebírá od kalkulanta / technologa realizační dokumentaci, revidované sumáře materiálu, rozpočet, definici rozsahu realizace, harmonogram, zvedací plány a TP
  • Přebírá od obchodníka obchodní smlouvu
  • Schvaluje podrobný harmonogram realizace zakázky vč. změn na týdenní bázi
  • Vede zahajovací montážní schůzky
  • Tvoří zakázkový list, stanovuje dílčí termíny přípravy zakázky
  • Nárokuje požadavky na zdroje (lidé, materiál, nářadí, přípravky)
  • Průběžně sleduje, hodnotí a týdně reportuje dílčí průběh realizace zakázky
  • Připravuje podklady pro fakturaci
  • Provádí finální hodnocení zakázky

Požadujeme:

  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Středoškolské vzdělání
  • Technické vzdělání v oblasti strojírenství, nebo alespoň dlouhodobá praxe
  • Zkušenosti z obchodní činnosti
  • Výhodou jsou zkušenosti z oblasti montáží technologických zařízení
  • Komunikační schopnosti, týmová práce, firemní loajalita, důslednost, přesnost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou

Site manager – montáže

  • Přebírá zpracovanou agendu od projektového manažera
  • Účastní se schůzky s projektovým manažerem
  • Seznámí se s převzatou dokumentací
  • Podrobně rozplánuje a zorganizuje zdroje (lidi, materiál a kooperace)
  • Organizuje veškeré činnosti na stavbě (montážní práce, příjem, uložení, skladování, značení a výdej materiálu, zařízení)
  • Organizuje vnitro staveništní transport
  • Kontroluje plnění úkolů na denní bázi
  • Vede montážní deník
  • Přebírá a předává staveniště
  • Sumarizuje denní evidenci docházky, týdně reportuje Koordinátorovi
  • Organizuje pracovní turnusy
  • Denně potvrzuje výkazy práce a stazky subdodávek (jeřáby)

Požadujeme:

Nabízíme za obě pozice:

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu, volný čas
  • Notebook, mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Hradec Králové
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..