předvýběr.cz

Provozní elektrikář - oddělení údržby

Zverejnené 03.10.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se tvářením kovů, která svým zákazníkům pomáhají udržet náskok před konkurencí od prototypů přes výrobu nástroje až po sériovou výrobu, hledáme do týmu posilu na pozici provozní elektrikář – oddělení údržby.

Náplň práce:

  • zajištění bezproblémového chodu výroby
  • provádění preventivní údržby elektrických a elektronických zařízení, výrobních strojů i objektu závodu
  • činnosti související s údržbou objektu
  • po zaučení – opravy strojů a diagnostika závad na řídících systémech pomocí moderních softwarových nástrojů

Požadujeme:

  • výuční list nebo maturitu v oboru elektro
  • praxi v oboru na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb.
  • orientaci v elektro dokumentaci
  • flexibilitu a dosažitelnost v případě potřeby provozu (pohotovost)
  • samostatnost, důslednost a rozhodnost
  • zkušenosti se systémem Simatic výhodou
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 31.000 – 35.000 Kč, další vývoj mzdy dle schopností, znalostí a dovedností
  • náborový příspěvek 40.000 Kč
  • práci v příjemném a moderním pracovním prostředí s týmem odborníků
  • osobní i profesní růst (školení a jiné vzdělávání)
  • moderní benefity (Sodexo po zkušební době 1.000,-/měsíc, příspěvky na penzijní připojištění, na životní pojištění, příspěvek na dopravu, letní a vánoční bonus, odměny za životní a pracovní jubilea, a jiné)
  • Místo výkonu práce: Krnov

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Bruntál
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování
Požadované vzdelanie:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..