předvýběr.cz

Prodejce designového nábytku na showroomu

Zverejnené 01.11.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se velkoobchodním prodejem nábytku pro B2B klienty převážně do gastro provozoven, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejce designového nábytku na showroomu.

Náplň práce:

  • Poradenství zákazníkům v oblasti výběru nábytku (jedná se o zařizování provozoven v rámci HoReCa sektoru nebo jiných komerčních prostor)
  • Péče o zákazníka po celou dobu procesu prodeje
  • Vypracování cenových nabídek
  • Administrace (smlouvy, objednávky, faktury, reporty)
  • Stylování showroomu a jeho udržování
  • Znalost produktů v portfoliu
  • Monitoring trhu
  • Zajištění odběru zboží

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Pokročilou znalost práce v prostředí MS Office
  • Znalost programu POHODA
  • Týmového a obchodního ducha
  • Nadšení pro design a estetické cítění
  • Bezúhonnost, spolehlivost, proaktivitu, flexibilitu
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Ochota učit se novým věcem
  • Orientace na výsledek
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Práci v krásném pracovním prostředí
  • Pevnou pracovní dobu PO-PÁ od 8:30 do 17:00 hod.
  • Víkendy a svátky volné
  • Dny dovolené navíc
  • Občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaj, sušenky, vody)
  • Stravné
  • Multisport karta
  • Zaškolení v Bratislavě na náklady společnosti
  • Teambuildingy
  • Bonusy z prodeje + vánoční odměny + narozeninový příspěvek
  • Místo výkonu práce: Praha - Čestlice

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha-východ
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..

Podobné pozície

Prodej a obchod

Obchodní manažer - Morava
Úvěrový specialista
Obchodní zástupce – laboratorní vybavení
SPECIALISTA PRO KOMERČNÍ PROJEKTY (obchod, elektro a technologie zábavou)
Obchodní zástupce - strojírenství
Product Development Manager
Vedoucí obchodu
Prodejce/Obchodník – vodo-topo-plyn
Vedoucí prodejny
Referent - disponent obchodního oddělení
Obchodní zástupce - vybavení cukráren, barů a restaurací
Prodejce export
Virtual Sales/Account manager interního prodeje s technickým zaměřením
Obchodně technický zástupce pro prodej olejů a maziv (Morava)
Technická podpora prodeje
Sales support – interiérový design
ESG sales and consultant
Obchodní manažer/Disponent
Projektový manažer – elektroinstalační systémy
Field Service Executive
Product manager
Staň se obchodníkem - PŘÍLEŽITOST!
Produktový manažer pro přístroje
Asistentka e-commerce
Obchodní zástupce pro zahraniční obchod
Obchodní zástupce – Elektrotechnika (vhodné pro ženy i muže) VÝCHODNÍ ČECHY
Ředitel pobočky - prodej stavebních materiálů
Obchodní zástupce – tiskové služby
Skladník/prodejce
Business developer
Obchodní referent
Obchodní zástupce (prodejce zemědělské techniky prémiových značek)
Obchodní manažer
Oblastní vedoucí
PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA !PŘÍLEŽITOST!
Obchodně – technický zástupce – severní Morava
Key Account Manager - elektro
Account Manager pro Packaging
Obchodně technický zástupce - Východní Čechy
Sales representative - Středočeský kraj
Revizor pro maloobchodní pobočky
Obchodně-technický poradce
Technický specialista s obchodním duchem pro Moravu
TRAINEE PROGRAM - Staň se Obchodníkem! - Ostrava
Obchodní zástupce – výživa pro skot
Obchodně-technický vedoucí / projektový manažer
Farmaceut – Lékárník
Asistentka obchodního oddělení
Business Development Manager – interiérové vybavení
Obchodně - technický zástupce - Karlík
Obchodní zástupce – stomatologie – Praha
Obchodní zástupce a poradce pro rozvoj
Sales manager/ka !PŘÍLEŽITOST!
Odborný prodejce / Interiérový designér
Obchodní zástupce pro uzavírání B2B obchodů – akvizice
Vedoucí regionálního prodeje - Moravskoslezský kraj