předvýběr.cz

Technik servisu vzduchotechnických jednotek

Zverejnené 19.09.2022

Pro našeho klienta, českou společnost zabývající se výrobou vzduchotechnických jednotek, zařízení pro větrání, klimatizaci, vytápění, chlazení, rekuperaci, zvlhčování a filtraci atmosférického vzduchu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik servisu vzduchotechnických jednotek.

Náplň práce:

  • Poskytování technické podpory zákazníkům – telefonicky, e-mailově
  • Odborné zprovoznění dodaného zařízení – jednotky dodané s již instalovaným systémem MaR
  • Odborná instalace systému měření a regulace na místě instalace jednotek
  • Pravidelný servis vzduchotechnických jednotek
  • Samostatné provádění výše uvedených služeb
  • Aktivní nabízení služeb zákazníkům
  • Vytvoření sítě servisních partnerů pro vyplňování chybějící interní kapacity firmy
  • Zajišťování a provádění pravidelného školení servisních partnerů
  • Provádění záručních i pozáručních oprav VZT jednotek na místě instalace jednotek
  • Vedení evidence servisů
  • Účast na technických školeních
  • Vedení skladové agendy náhradních dílů

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání ideálně technického směru
  • Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti
  • Platnost vyhlášky č. 50/1978 Sb., minimálně § 6
  • Orientace v TZB či vzduchotechnice výhodou
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Komunikativnost, proklientský přístup
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení v rozmezí 35 000 – 45 000 závislé na Vašich schopnostech a úsilí
  • Standardní vybavení – mobil, notebook, služební automobil
  • Stravenková karta
  • Přátelský tým
  • Zázemí stabilní české společnosti s mezinárodní působností
  • Profesní rozvoj v jednom z nejdůležitějších oborů TZB – vzduchotechnice
  • Možnosti nástupu ihned
  • Místo výkonu práce v okrese Jeseník

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Jeseník
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..