předvýběr.cz

Vedoucí chemické laboratoře

Zverejnené 29.08.2022

Pro našeho klienta hledáme samostatného chemika pro nově budovanou chemickou laboratoř.

Vaše náplň práce:

  • Zodpovědnost za chod chemické laboratoře
  • Spektrální a chemická analýza kovů a slitin
  • Kontrolní činnost vzorků produkce dle nastavených parametrů
  • Tvorba technické dokumentace
  • Jednání s dodavateli a zákazníky

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ chemická
  • Praxe v chemické laboratoři
  • Zkušenosti s chemickou analýzou kovů a slitin velkou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (práce s dokumentací, jednání s dodavateli/zákazníky)
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Samostatnost a zodpovědný přístup k práci
  • Pracovitost, diskrétnost, spolehlivost a loajalita

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání
  • Možnost být na začátku nově vzniklé chemické laboratoře
  • Práce na plný úvazek, pracovní smlouva
  • Volno v případě svatby, narození dítěte, stěhování
  • Pohodlný pracovní oděv a ochranné prostředky jsou samozřejmostí
  • Bonusy za zlepšováky
  • Výroba: Dolní Město (parkování přímo v areálu firmy)

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Havlíčkův Brod
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..

Podobné pozície

Chemický průmysl

Strategický nákupčí