předvýběr.cz

Vyšší soudní úředník / úřednice – trestní úsek

Zverejnené 22.08.2022

Pro našeho klienta, státní organizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vyšší soudní úředník / úřednice – trestní úsek.

Náplň:

  • samostatná rozhodovací činnost při výkonu soudnictví na trestním úseku

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského studijního programu v oboru právo a právní věda na veřejné vysoké škole v ČR nebo ukončené studium vyšších soudních úředníků
  • občanská bezúhonnost
  • odolnost vůči stresu
  • vysoké pracovní nasazení
  • odpovědnost, pečlivost, flexibilita
  • uživatelská znalost práce MS Office
  • ochota k dalšímu vzdělávání

Nabízíme:

  • jistotu stálého zaměstnání na plný úvazek
  • pracovní smlouva na dobu určitou jednoho roku s možností změny na dobu neurčitou
  • pro absolventy magisterského studijního programu v oblasti práva možnost po 5 letech výkonu funkce vyššího soudního úředníka složit odbornou justiční zkoušku, která je předpokladem pro výkon funkce soudce a je uznatelná pro výkon funkce státního zástupce, notáře a advokáta
  • 13. platová třída
  • zvláštní příplatek ve výši 2 000 Kč
  • po zapracování osobní ohodnocení a možnost odměn
  • 25 dnů (200 hodin) dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravování a na penzijní připojištění
  • možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
  • příspěvek na kartu MultiSport
  • nástup možný ihned, případně dle dohody
  • lokalita Praha – Nové Město

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Hlavní město Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdelanie:
Bakalářské

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..