předvýběr.cz

Azure Architect – AVD/FAI

Zverejnené 06.03.2024

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje IT zázemí středním a malým firmám prostřednictvím datového centra a cloudových technologií, vznikla v roce 2009 a v současné době poskytuje služby více než 3 500 společnostem z oblasti obchodu, e-shopů, kamenných obchodů, výroby, služeb a zdravotnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Azure Architect – AVD/FAI.

Pracovní náplň:

  • Vrcholová administrace prostředí MS Azure (AAD, CA, AVD)
  • Spolupráce při návrhu a implementaci nových řešení
  • Účast na implementačních/migračních projektech pro MS Azure, Microsoft 365 (Teams, Exchange Online, OneDrive, Intune/SCCM, EMS…)
  • Implementace a podpora produktů v rámci M365
  • Odpovědnost za řešení provozních požadavků a incidentů u zákazníků dle SLA
  • Aktivní spolupráce s Pre-sales týmem na přípravě nabídek
  • Rozvoj znalostí v oblastech Microsoft Azure/M365 a dalších souvisejících produktů
  • Správa Windows serverů a SQL serverů a jejich konfigurace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Certifikace Microsoft pro Azure prostředí vítána
  • Praxe na stejné nebo podobné pozici minimálně 1 rok
  • Pokročilá znalost administrace prostředí MS Azure
  • Orientace v problematice kybernetické bezpečnosti výhodou
  • Znalost bezpečnostních nástrojů MS Azure
  • Znalost Windows serverů a SQL serverů
  • Znalost architektury AVD nutnost
  • Schopnost stanovení priorit
  • Schopnost komunikovat s klienty a vést je projektově v prostředí Azure
  • Edukace zákazníků a poprodejní péče – dohled a odbavování tiketů a administrátorských přístupů v level 2 a 3
  • Schopnost spolupracovat s obchodním týmem a týmem Azure architektů
  • Důraz na pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Orientace na týmovou spolupráci

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Správa CRM a ticketovacího systému Daktela

Co vám můžeme nabídnout:

  • Skvělé pracovní prostředí, přátelský tým, který Vám ze začátku pomůže s adaptací a orientací v Azure prostředí a cloudových službách
  • Možnost kariérního postupu v rámci firmy i celého holdingu
  • Možnost samostatného vedení projektů
  • Neustálé vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • Smysluplné kurzy a certifikace v Microsoft prostředí
  • Vlastní Cloud Academy tréninkovou aktivitu
  • Balíček Benefitů dle osobního výběru
  • Místo výkonu práce - Praha 5, Jinonice

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Vzdělávací kurzy, školení, Rozjezd zcela nového projektu
Platové rozmedzie:
80 000 - 90 000 Kč/měsíc
Požadované vzdelanie:
Vyšší odborné

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..