SPECIALISTA PRO INTELIGENTNÍ DOMY (když je elektro a technologie zábavou)

Zverejnené 18.03.2024

Pro našeho významného klienta, společnost jež je specialistou na automatizaci budov, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici SPECIALISTA PRO INTELIGENTNÍ DOMY (když je elektro a technologie zábavou).

Máš elektro předpoklady a baví Tě komunikace? Je pro Tebe elektro a technologie zábavou? Tak pojď k nám! Vše Tě naučíme.

Náplň práce:

  • Poradenství a školení našich partnerů - novinek a našeho systému
  • Pomoc s technickou správou zázemí Office a Showroomu
  • Analýza a odstraňování problémů s našimi partnery
  • Testování prototypů produktů a softwarových aktualizací
  • Odborná podpora partnerů on-line (nejezdíme do terénu)

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Zájem o elektro a nadšení v rámci moderní technologie
  • Dobré komunikační schopnosti, zkušenost s vystupováním nebo prezentováním výhodou
  • Aktivní znalost AJ
  • Pokročilá znalost práce s PC
  • Smysl pro zodpovědnost, samostatnost a chuť se sebevzdělávat
  • Elektro vzdělání výhodou

Nabízíme:

  • STABILITU: plný úvazek s možností na dobu neurčitou
  • MODERNÍ ZÁZEMÍ: práce v nejmodernějším Officu v Českých Budějovicích - vlastní kavárna, bar, sauna a posilovna
  • Hodinové pauzy na oběd a pracovní doba v pátek do 12:00 hod.
  • 5 týdnů dovolené
  • Ohodnocení odpovídající výkonu a kvalifikaci
  • Dotované firemní stravování a oblečení
  • Firemní akce a atraktivní zaměstnanecké slevy
  • Odborné zaškolení na 5 týdenním Boot Campu
  • DÁLE: unikátní projekty, přímá hierarchie, spolupráce a možnost kariérního růstu, moderní prosvětlené kanceláře nabité úžasnými technologiemi, zaměstnanecké slevy na Loxone produkty,
  • Příspěvek na dojíždění
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
České Budějovice
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Platové rozmedzie:
30 000 - 40 000 Kč/měsíc
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..