předvýběr.cz

Analytik/Programátor/Projektový vedoucí

Zveřejněno 11.11.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá odbornou podporou výkonu státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny, hledáme vhodného kandidáta na pozici Analytik/Programátor/Projektový vedoucí.

Náplň práce:

  • Vývoj aplikací v prostředí HCL Notes/DominoAnalýza a tvorba zadání na nové aplikace a úpravy stávajících aplikací
  • Vedení projektů v oblasti vývoje aplikací
  • Základní znalosti problematiky veřejných zakázek
  • Předpokládáme praxi v uvedených oblastech minimálně 2 roky a předložení referencí (realizované projekty)

Požadujeme:

  • Sběr požadavků klíčových uživatelů a následná tvorba analýz a zadávacích dokumentací pro vývoj a úpravy aplikací v prostředí HCL Notes/Domino
  • Vývoj vlastních aplikací v prostředí HCL Notes/Domino
  • Úpravy současně provozovaných aplikací v HCL Notes/Domino
  • Zajištění uživatelské podpory aplikací v prostředí HCL Notes/Domino
  • Tvorba a vedení dokumentace k aplikacím v prostředí HCL Notes/Domino
  • Vedení projektů externího vývoje aplikací v prostředí HCL Notes/Domino
  • Součinnost při implementaci procesů organizace podporovaných vytvářenými a provozovanými aplikacemi

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v oblasti ochrany přírody a krajiny
  • Odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (13. platová třída)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Pracovní úvazek 1,0 na dobu neurčitou
  • Technické vybavení
  • Možnost sebevzdělávání v souvislosti s plněním úkolů
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, 5 dnů tzv. „sick days“, FKSP, multisport karta
  • Pracovní dobu: pondělí – pátek, 8 hodin denně v běžnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Praha 11 – Chodov (v blízkosti metra)

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..