předvýběr.cz

DevOps specialista

Zveřejněno 06.04.2022

Pro našeho klienta, významného dodavatele informačních systémů pro lékárny na českém trhu, který se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro všechny typy lékáren, hledáme vhodné kandidáty na pozici DevOps specialista.

Náplň práce

  • Integrace a nasazení nových produktů u zákazníka
  • Řešení mimořádných situací
  • Komunikaci mezi vývojáři a servisním týmem
  • Servisní péče o významné zákazníky.

Požadujeme

  • Samostatnost
  • Analytické myšlení
  • Základní administrační znalosti v OS Microsoft, Linux
  • Znalost SQL-92
  • Znalost MySQL/MS SQL
  • Český jazyk - komunikativní úroveň
  • Znalost programovacího jazyku. Zejména PHP - výhodou
  • Oracle SQL, Vertica - výhodou
  • Zkušenost s kontejnery, virtualizací - výhodou
  • Pasivní znalost AJ (orientace v textech a odborné literatuře) - výhodou

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zázemí silné, stabilní a nadnárodní společnosti s předním postavením na trhu lékárenského IT
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Možnost seberealizace a profesního růst
  • Příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému …)
  • Firemní a týmové akce
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Místo výkonu práce: Praha 15

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..