předvýběr.cz

Electrical Project Engineer

Zveřejněno 05.04.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na prodej, dodávky, projektovou a servisní podporu automatizovaných systémů manipulace (in-house material handling), hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Electrical Project Engineer.

Popis pracovního místa:

Projektový elektroinženýr je zodpovědný za úplný návrh a implementaci elektrických výrobních řešení pro naše automatizované manipulační systémy. Od koncepčního námětu přes detailní návrh, výrobu a instalaci až po předání zákazníkovi. Budete spolupracovat s týmem konstruktérů, programátorů a projektových manažerů. Provádíte koncepční inženýrskou činnost, vytváříte detailní návrhy, inženýrské výkresy a dokumentaci a jste partnerem pro naše instalační týmy a dodavatele.

Náplň práce:

  • Převod koncepčních elektrikářských námětů do podrobných návrhů aplikovatelných pro:
  • Automatizované systémy manipulace materiálu
  • Bezpečnost distribuce
  • Návrh distribuce energie
  • Vytváření specifikace a kapacitní kalkulace pro:
  • Návrh sítě - Distribuci elektřiny v systému
  • Kabeláž a slaboproudé obvody
  • Vytváření specifikace pro objednávky konkrétního materiálu
  • Jednání s dodavateli
  • Tvorba elektro výkresů a layoutů, Performance Levelů (PL) a Safety Integrity Levelů (SIL)
  • Podpora týmu při realizaci

Očekáváme:

  • Zkušenost na pozici elektroinženýr, praxe v oblasti průmyslové automatizace výhodou
  • Znalost moderních síťových typologií jako je Profinet, ASI-bus ale i starších (např. Profibus)
  • Znalost relevantních norem a standardů: ČSN EN 60204-1, ČSN EN 61439-1, ČSN EN 61439-2
  • Rozumíte a ovládáte EPLAN Electric P8 a Autodesk Autocad
  • Organizovanost, zodpovědnost, komunikativnost, proaktivní a týmový přístup k práci
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, OneNote, PowerPoint)
  • Anglický jazyk slovem a písmem (komunikativně) – B1/B2

Nabízíme:

  • Dynamickou práci v moderním prostředí
  • Přátelský firemní kolektiv menšího charakteru
  • Občasné služební cesty do zahraničí
  • Stravenkové karty Sodexo
  • Každodenní využití angličtiny, možnost firemní angličtiny
  • Možnost vzdělávání
  • Možnost občasné práce z home office
  • Notebook, mobil tel. k soukromým účelům
  • Místo výkonu práce - Ostrava, služební cesty v rámci ČR

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Ostrava-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..