předvýběr.cz

Elektromontér - NN, VN

Zveřejněno 09.08.2022

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní energetická řešení v oblasti průmyslu, energetiky a technologie budov, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektromontér - NN, VN.

Pozice je ideální pro někoho, kdo je vyučen v oboru elektro, má alespoň Vyhlášku 50/79 Sb. § 5. Prioritou je pro nás, ale vaše chuť se zdokonalovat v oboru, protože vše, co bude potřeba, Vás rádi naučíme a umožníme vám získat vyšší kvalifikaci. Jak vnímáme pozici elektromontéra v naší společnosti? Jedná se o samostatnou a zodpovědnou pozici, která je pro naši společnost velice důležitá. Pokud se s Vámi setkáme osobně, rádi Vám o naší práci řekneme více.

Náplň práce:

  • Elektromontážní práce v objektech bytové, občanské, průmyslové a zemědělské výstavby
  • Výstavba veřejného osvětlení, venkovních linek, energetických centrál, světelné dopravní signalizace a dopravních značek
  • Montáže elektrozařízení elektráren, trafostanic a rozvoden
  • Montáže a rekonstrukce trakčního vedení, elektrických spínacích a napájecích stanic a elektrických zařízení zahraniční výroby
  • Elektromontážní práce a dílčí i celkové řízení montáží zařízení průmyslového energetického charakteru
  • Výstavba rozvoden venkovních i vnitřních
  • Montáže kabelového vedení nízkého, vysokého a velmi vysokého napětí, kabelových souborů, kontaktních i bezkontaktních ovládání, signalizace a měření na vývojových souborech a celcích na externích montážích

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru elektro
  • Zkoušky dle České normy z vyhlášky 50/1978 Sb. §5 (§6 - §8, nad 1000V - výhodou) nebo dle Slovenské normy z vyhlášky 508/2009 Z.z. §22 - §23
  • Základní znalosti elektrických strojů, přístrojů a zařízení
  • Manuální zručnost pro práce na montovaných zařízeních
  • Pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení v rozmezí od 25.000 (absolventi) až 35.000 (zkušení pracovníci) + příplatky
  • Výhody plynoucí ze zázemí stabilní společnosti s nadnárodní podporou skupiny
  • Stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, nadstandartní zdravotní péče
  • Roční bonusy ve formě 13.platu, proplacení přesčasů
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita - Praha + celá ČR

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..