předvýběr.cz

F&B manažer - Harrachov

Zveřejněno 03.10.2022

Pro našeho klienta, síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici F&B manažer - Harrachov.

Náplň práce:

  • Ve spolupráci s F&B asistentem se stará o hladký chod našeho F&B oddělení (restaurace a la carte, bufetová restaurace a bar).
  • Podílí se na tvorbě rozpočtů a cen v rámci oddělení F&B, kontroluje food cost.
  • Provádí dohled na kvalitu poskytovaného servisu a usiluje o jeho neustálé vylepšování.
  • Podporuje rozvoj a trénink dovedností týmu, svým jednáním je vzorem svého kolektivu.
  • Spolupracuje s šéfkuchařem při tvorbě gastronomických nabídek, např. při sestavování jídelních lístků, při přípravě gastronomických akcí, akcí kongresové turistiky aj.
  • Zajišťuje chod úseku F&B v době nepřítomnosti nadřízených manažerů hotelu.

Požadujeme:

  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby vystupoval profesionálně ve všech svých činnostech.
  • Praxe je na této pozici nutná. Budete mít na starosti tým baru, a la carte restaurace, bufetové restaurace a dále budete úzce spolupracovat s kuchyní i skladem - kde na Vás budou spoléhat. Samozřejmě projdete fází proškolení a zaučení, přesto je potřeba mít určité zkušenosti s prací na úseku F&B a ideálně hotelového prostředí.
  • K uspokojení požadavků hostů různého charakteru je potřebná v této profesi znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Rovněž znalost němčiny je velikou výhodou.
  • Základem je také příjemné vystupování a schopnost vyvarovat se stresu a zachovat chladnou hlavu při náročnějších stresových situacích.
  • Součástí je i práce na PC. Důležitá je znalost práce s Wordem, Excelem a orientace v hotelových systémech (Vento/HotelTime).

Nabízíme:

  • Budete pracovat v moderním 4hvězdičkovém resortu s krásným výhledem na Čertův vrch s lyžařskými můstky. Resort se nachází v klidné části Harrachova, což ocení hosté, ale i personál hotelu.
  • Preferujeme dlouhodobé pracovní vztahy, protože je pro nás důležité sestavit kolektiv zaměstnanců, kteří se navzájem znají, mohou se na sebe spolehnout a jako bonus spolu rádi tráví i svůj volný čas. Proto nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou po uplynutí zkušební doby.
  • Získáte cenné zkušenosti. Na této pozici budete řešit každodenně rozmanité provozní záležitosti, občas bude nutné přijít s kreativním řešením a zcela jistě prohloubíte své dovednosti v oblasti práce s lidmi. Až se za určitou dobu ohlédnete zpět, zjistíte, jak velkého pokroku jste dosáhli.
  • Naše společnost se o všechny zaměstnance dobře postarala i během pandemie, hotel jsme otevírali se stejným týmem. Protože na našich zaměstnancích nám opravdu záleží.
  • Balíček benefitů po zkušební době (cafeterie systém, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, zlevněné jízdné ve sportovním areálu a další) ... a to hlavní: pobyty na všech hotelech v rámci společnosti pouze za 270 Kč - osoba/noc! Můžete využívat Vy i Vaše blízká rodina a navíc máte znatelné slevy na F&B služby. Můžete tedy užívat našich krásných hotelů za velmi příznivých podmínek.
  • Stravování v hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a ubytovat se u nás pouze za 1 500 Kč měsíčně.
  • Fitness centrum přímo v hotelu.
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky.
  • Mzdové ohodnocení si upřesníme na případném pohovoru. Kromě pěkné základní mzdy jsou samozřejmostí příplatky za svátky, víkendy a noční směny a v neposlední řadě jasně stanovené odměny, na kterých se tu podílíme všichni jako tým!
  • Stabilizační příspěvek po ukončení zkušební doby ve výši až 50 000 Kč.
  • Místo výkonu práce: Harrachov

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Jablonec nad Nisou
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..