předvýběr.cz

Finanční manažer

Zveřejněno 15.04.2024

Pro našeho klienta, investiční skupinu, hledáme nové kolegy na pozici Finanční manažer.

Náplň práce:

  • Příprava měsíčních účetních závěrek (dohadné položky, kontrola P&L, komunikace s účetními), spolupráce při tvorbě roční účetní závěrky
  • Monitoring společnosti ve skupině včetně řízení jejich likvidity, pro-forma konsolidace společností
  • Zastupování společnosti v komunikaci s bankami, auditory a dalšími třetími stranami
  • Příprava manažerských reportů pro vedení společnosti i vedení skupiny
  • Spolupráce v podobě oponentury při nových investičních příležitostech
  • Spojka mezi účetnictvím a controllingem (zkušenost s manažerským účetnictvím výhodou)
  • Ad-hoc analýzy možných nesouladů mezi jednotlivými datovými zdroji (účetnictví, backendový systém, databáze)
  • Účast na projektech vedoucích k zefektivnění chodu financí a kontinuální revize procesů, identifikace chyb a realizace úprav

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ ekonomického směru
  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici, nicméně klient uvítá i seniornější kolegy
  • Silné manažerské zkušenosti, hledáme vůdčí rozvážný typ
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu velkou výhodou
  • Zkušenosti v daňové a účetní problematice
  • Znalost a orientace v podnikových procesech
  • Velmi dobrou znalost balíčku MS Office – Excel, Word a práce v interním systému – zaškolení samozřejmostí
  • Motivace a vůle se kontinuálně zlepšovat a učit se novým věcem
  • Časovou flexibilitu
  • Osobnostní kvality zahrnující vlastnosti jako důslednost, samostatnost a vnímavost

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti v příjemném pracovním prostředí
  • Postupné zaučení do firemních procesů a odborných postupů
  • Velmi dobré finanční ohodnocení (dle Vašich zkušeností)
  • Možnost profesního růstu
  • Mobilní telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Nástup dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha 5 - Smíchov

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Platové rozmezí:
60 000 - 120 000 Kč/měsíc
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..