předvýběr.cz

Finanční ředitel

Zveřejněno 24.05.2022

Technologická společnost, která se snaží transformovat prodej ojetých vozů v e-commerce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční ředitel.

Náplň práce:

  • Finanční řízení celé skupiny - řízení cash-flow, optimalizace aktiv, pasiv a daňové zátěže ve spolupráci se zkušeným týmem
  • Vytváření rozpočtů pro jednotlivá oddělení skupiny
  • Nastavení plánů a budgetů a jejich následná realizace, kontrola plnění a prezentace výsledků boardu společnosti (strategický plán, finanční plán, KPIs, produktový plán)
  • Sledování potenciálních finančních rizik a jejich diverzifikace
  • Tvorba koncepce finanční politiky, nastavování procesů
  • Řízení komunikace s bankami a dalšími institucemi
  • Spolupráce s auditory a daňovými poradci
  • Kompletní odpovědnost za řízení týmu financí, měsíční reporting, účetní závěrky, datové toky, cashflow, audit, roční IFRS reporting, řízení očekávání CEOs společností a finančních ředitelů v rámci skupiny EAG
  • Analýza dat týkající se ziskovosti, zákaznického chování, nákladovosti
  • Koordinace měsíčního reportingu a hledání příležitostí, jak dělat věci lépe a jinak

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Máte zkušenosti na pozici CFO/Finančního ředitele 4 roky a více
  • Ve financích jste v minulosti pracoval/a i na jiných pozicích a dohromady jste seniorem v oboru financí
  • Máte zkušenosti s vedením účetnictví na mezinárodní úrovni
  • Pokud jste pracoval/a v technologické, strat-up firmě bude to pro Vás výhodou
  • Ovládáte AJ jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost předpisů v oblasti účetnictví, daní, práva v oblasti financí
  • Schopnost vést tým a komunikovat
  • Schopnost snášet velký tlak

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Nejsme korporace a děláme věci jinak
  • Lokalita: Praha 7 – Holešovice

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky. Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..