předvýběr.cz

Java developer-junior (vývoj uceleného rezervačního systému)

Zveřejněno 23.05.2022

Pro našeho klienta, moderní dynamicky se rozvíjející softwarovou společnost, která se zabývá vývojem uceleného rezervačního systému pro korporátní klientelu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Java developer - junior (vývoj uceleného rezervačního systému).

Náplň práce:

  • Vývoj webové aplikace pro správu služebních cest (včetně online rezervací letů, vlaků, hotelů a automobilů)

Požadujeme:

  • Dobrou znalost jazyka Java (velkou výhodou je alespoň částečná znalost J2EE)
  • Znalost IDE Eclipse, SVN, Tomcat
  • Základní znalost SQL a relačních databází
  • Základní znalost HTML, JavaScript
  • Analytické myšlení a schopnost samostatného uvažování
  • Základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Práci v týmu na zajímavých projektech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Stravenky 130 Kč - plně hrazené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost částečné práce z domova
  • Možnost stáže v Německu
  • Místo výkonu práce: Praha – Horní Počernice

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..