předvýběr.cz

Java Developer

Zveřejněno 24.05.2022

Pro našeho klienta, firmu vyvíjející jednu z nejúspěšnějších českých mobilních aplikací s mezinárodní působností, hledáme nového kolegu na pozici Java Developer.

Náplň práce:

  • vývoj a údržba backendu aplikace Kalorické Tabulky

Požadujeme:

  • především zkušenosti s vývojem v programovacím jazyce Java (Hibernate, Spring), znalost MySQL, HTML/CSS/Javascript
  • praxe na obdobné pozici 3 - 5 let
  • zkušenost s AngularJS (není podmínkou)
  • zkušenost s používáním Git a Jira

Nabízíme:

  • partu fajn lidí
  • práci ve firmě bez středního managementu
  • práci pro aplikaci, která pomohla stovkám tisíc lidí zlepšit zdraví a životní styl
  • vývoj v technologiích dnešní doby ve stabilní a ryze české firmě
  • práci bez nesmyslné byrokracie a schvalovacích procesů
  • možnost práce na home office v rozsahu dle individuální dohody
  • volnou pracovní dobu bez píchaček a turniketů mzdu odpovídající tvým zkušenostem a náročnosti svěřené práce
  • otevřené dveře k osobnímu rozvoji i kariérnímu růstu
  • tradiční benefity (sick days, týden dovolené navíc, penzijní připojištění apod.) jsou samozřejmostí
  • netradiční benefity (work-life balance, rozvoj osobnosti po odborné stránce, parkování v areálu firmy, která se nachází ve středu města, společné firemní akce) pro tebe budou vítaným zpestřením
  • je toho opravdu mnoho, co tě bude bavit. Pokud chceš vědět více, koukni na aplikaci Kalorické Tabulky pro Android nebo iOS
  • místo pracoviště: Hradec Králové

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hradec Králové
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..