předvýběr.cz

Retail Promotion Coordinator pro značku Samsung

Zveřejněno 19.09.2022

Pro našeho klienta, reklamní agenturu, která působí ve více než 60 zemích světa, hledáme vhodného kandidáta na pozici Retail Promotion Coordinator pro značku Samsung.

Náplň práce:

  • Komunikace s Brand Promotéry značky Samsung na denní bázi
  • Komunikace s datovým analytikem a klientem ohledně nastavení projektu
  • Práce s databázemi v Excelu
  • Práce s interním systémem na koordinaci lidí na obchodech
  • Analýza prodejů, vyhodnocení efektivity projektu
  • Příprava kvalitativních a kvantitativních reportů pro klienta na týdenní bázi

Co od Vás očekáváme?

  • Velmi dobrou znalost práce s MS Office (MS PowerPoint a Excel)
  • Aktivní znalost angličtiny – denní využití v písemné formě
  • Češtinu/Slovenštinu – úroveň rodilého mluvčího
  • Schopnost samostatného řešení nastalých situací
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Zájem o spotřební elektroniku a mobilní telefony (výhodou)

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou a kreativní práci pro top značku na trhu Samsung
  • Práci na HPP – plný úvazek, popřípadě IČO
  • Zázemí nadnárodní marketingové agentury v moderních kancelářích
  • Práci vhodnou i pro absolventy
  • Roční bonusy
  • Notebook a mobilní telefon na soukromé účely
  • Stravenkový paušál
  • Multisport kartu
  • 4x sick days
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Chodov (v blízkosti metra Chodov)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..