předvýběr.cz

Servisní technik - slaboproud

Zveřejněno 11.11.2021

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící detekční systémy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik - slaboproud.

Náplň práce:

  • oživování, instalace a zkoušení speciálních zařízení u zákazníka v ČR
  • spolupráce s kolegy při kompletaci a uvádění technologických celků do provozu v sídle společnosti
  • práce dle technologických postupů/elektro schémat nebo projektu
  • testování měřidly a speciálními testery
  • účast na vývoji nových zařízení

Požadujeme:

  • SOU/SŠ elektro
  • znalost slaboproudých systémů
  • min. vyhláška 50 §6
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • schopnost číst elektrotechnická schémata
  • manuální zručnost, zájem učit se novým věcem
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • práci na HPP – plný úvazek, jednosměnný provoz, s možností přesčasů
  • zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • práci v příjemném kolektivu
  • hrazené svátky
  • Bonus za docházku 1.000 Kč
  • Dovolenou navíc až 33 dnů
  • Sick Day (5 dnů)
  • Příspěvek na sport (Multisport karta)
  • 13.plat
  • Prémie (dle výsledku produktivity)
  • CAFETERIE na pracovišti
  • služební auto k pracovní účelům
  • zázemí společnosti Praha
  • nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..