předvýběr.cz

Směnový programátor průmyslových robotů

Zveřejněno 08.08.2022

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící díly (netkané textílie a výlisky převážně z recyklovaných materiálů) pro vozy světových automobilek, hledáme kolegy/kolegyně na pozici Směnový programátor průmyslových robotů.

Náplň práce:

  • obsluha a programování robotizovaných pracovišť s cílem zajistit stabilní výrobní proces a zvyšování produkční efektivity
  • programování průmyslových robotů (ABB aj.)
  • kontrola procesních parametrů a nastavování zařízení pro optimální dosažení normy
  • spolupráce při řešení problémů s přilehlými technologiemi (ProJet, Hennecke, R+S)
  • provádění požadovaných analýz
  • spolupráce s odd. QS
  • účast při výměnách tvarovacích forem / WJ laminátů / navařovacích kopyt a následné zajištění plynulého náběhu výroby
  • aktivní kontrola a dokumentace stavu progr. šablon, WJ laminátů a navařovacích kopyt

Požadujeme:

  • SOU / SOŠ s technickým zaměřením
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • zkouška dle §5 z vyhl. ČÚBP a ČBÚ č.50/1978 Sb. výhodou (činnost dle §5 a výš)
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • zodpovědnost, pečlivost
  • schopnost pracovat v týmu
  • znalost technologií průmyslových robotů a programovacích jazyků výhodou
  • praxe v automotive výhodou

Nabízíme:

  • možnost pracovat na odborné a prestižní pozici v rámci výrobního závodu
  • účastnit se školení zakončených certifikací
  • možnost účastnit se a reprezentovat firmu na odborných veletrzích, konferencích aj.
  • další benefity (dovolená navíc, příspěvek na dojíždění, Multisport kartu aj.)
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 12 hodinové směny
  • lokalita pracoviště: Volduchy

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Rokycany
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..