předvýběr.cz

Specialista/ka oddělení kontroly kvality – elektro systémy

Zveřejněno 28.03.2022

Pro našeho klienta, největší automobilku světa, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista/ka oddělení kontroly kvality – elektrické a elektronické systémy.

Vaše náplň práce:

  • Řešení technických změn funkčních dílů vozidla (zaměření na elektrické a elektronické systémy)
  • Řešení abnormalit (diagnostika vozidla a hledání příčiny problémů)
  • Zodpovědnost za kompletní analýzu a implementování protiopatření v interním a externím procesu
  • Každodenní jednání s českými a zahraničnými dodavateli dílů a interními výrobními úseky
  • Občasné služební výjezdy

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické, strojní nebo elektrotechnické zaměření)
  • Angličtina na pokročilé úrovni (komunikace s dodavateli)
  • Velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Časová flexibilita, ochota cestovat (občasné služební výjezdy)
  • Manuální zručnost a pozitivní vztah k automobilům
  • Chuť se neustále vzdělávat
  • Proaktivní přístup, komunikativnost

Nabízíme:

  • Nástupní plat 36 700 – 41 000 Kč (možnost individuální domluvy dle Vašich zkušeností)
  • Navíc 3 000 v benefitech každý měsíc (splácení hypotéky, spoření, sport, kultura, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Firemní bonus ve výši 30 500 Kč ročně
  • 2x ročně osobní prémie
  • Vzdělávání podporované společností (možnost doplnit si vzdělání profesními kurzy a školeními)
  • Možnost profesního růstu
  • Pomoc při zapracování od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Kantýna s dotovaným obědem a širokým výběrem jídel (od 29 Kč za oběd)
  • Flexibilní pracovní doba s možností práce z domova
  • Týden dovolené navíc
  • Slevy na pronájem/koupi automobilů značek Toyota
  • Peníze navíc k významným životním událostem
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní oblečení a obuv zdarma s příspěvkem na praní každý měsíc
  • Profesní kurzy a školení
  • Místo výkonu práce: Kolín

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Kolín
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..