předvýběr.cz

Specialista obchodní a produktové podpory/ Obchodní manažer

Zveřejněno 22.09.2022

Pro našeho klienta, obchodní společnost, která působí v oblasti telekomunikací, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista obchodní a produktové podpory.

Pozice je vhodná i pro absolventy s obchodním duchem.

Vaše náplň práce:

  • Komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • Produktová a obchodní podpora v Pre-Sales a After-Sales fázi obchodních případů
  • Projektová podpora obchodního týmu (zpracování RFx dokumentace, příprava podkladů pro vyhodnocení projektů, komunikace se zákazníky na svěřených projektech, spolupráce na návrhu vhodných řešení dle projektové dokumentace, obhlídky nebo dle informací od zákazníka, spolupráce na návrhu zákaznických řešení (úprav) ve spolupráci s výrobci, příprava, tvorba a zpracování obchodních kalkulací a nabídek)
  • Aktualizace projektových informací v informačních systémech společnosti ve svěřeném produktovém portfoliu
  • Příprava podkladů pro marketingové aktivity oddělení a prezentaci produktů na webových stránkách společnosti
  • Reporting pro vedoucího oddělení
  • Spolupráce na přípravě obchodních jednání, seminářů, konferencí, výstav a školení
  • Péče o svěřené zákazníky
  • Tvorba obchodních nabídek

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický/ekonomický obor)
  • Předchozí zkušenosti na obchodní pozici výhodou
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni (meetingy s dodavateli z Německa, zejména e-mailová komunikace)
  • Aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • Trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu občasného cestování za zákazníky v rámci Čech a Slovenska

Nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání v prostředí nejnovějších telekomunikačních technologií
  • Jistotu a zázemí ekonomicky stabilní společnosti s více než 24letou historii na trhu v ČR
  • Prostor pro profesní růst na manažerskou pozici
  • Fixní plat 35 – 45 000 Kč (dle Vašich zkušeností), roční odměny za plnění prodejních cílů
  • 13. plat
  • Práce na plný úvazek s možností mzdového růstu
  • Možnost seberealizace
  • Vzdělávání podporované společností (školení v tuzemsku i v zahraničí, kurzy angličtiny)
  • Mobilní telefon, notebook
  • Firemní kafeterie, občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Stravenkový paušál
  • Kanceláře: Praha 4

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie/13. plat, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..