předvýběr.cz

Specialista zákaznické podpory

Zveřejněno 07.11.2022

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje podnikové informační (ERP) systémy, webové a mobilní aplikace a služby podporující podnikatelské aktivity hledáme kandidáty na pozici Specialista zákaznické podpory.

Náplň práce:

  • Učit se pracovat s ERP systémem a poznávat různé firemní procesy (výroba, obchod, skladové hospodářství, účetnictví, mzdy, …)
  • Telefonicky a písemně odpovídat na příchozí dotazy našich zákazníků
  • Spolupracovat s ostatními odděleními a kolegy při řešení zákaznických požadavků (vývojáři, obchodníci)

Požadujeme:

  • Komunikativnost, ochota být nápomocný
  • Aktivní naslouchání požadavkům zákazníka
  • Dobrou znalost práce s PC (znalost použití příkazového řádku, nainstalovat/restartovat software)
  • Zájem učit se nové věci, (ERP systém společnosti se vyvíjí a je stále potřeba učit se nové postupy, pracovat s novými funkcemi a nástroji)

Výhodou:

  • Vzdělání se zaměřením na ekonomii, obchod, podnikové procesy, nebo praxi na obdobné pozici, čerstvý absolvent není překážkou
  • Znalosti finančního nebo mzdového účetnictví
  • Praktická zkušenost s aktivním využíváním ERP systému v některé z těchto oblastí: výroba, obchod, skladové hospodářství, účetnictví, mzdy
  • Zkušenost ze zákaznického servisu technické podpory

Nabízíme:

  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Ubytování/příspěvek na ubytování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Dog-friendly office
  • Children-friendly office
  • Propracovaný systém péče o zaměstnance
  • Vlastní vzdělávací portál
  • Firemní knihovnu
  • Místo výkonu práce: Praha - Stodůlky

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..