předvýběr.cz

Technik oddělení výrobních technologií

Zveřejněno 09.11.2021

Pro našeho klienta, dceřinou společnost mateřského závodu sídlící v Japonsku a jejíž hlavní úkol spočívá ve výrobě a dodávkách elektrických rotačních a elektronických součástek pro automobilový průmysl pro evropský trh, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technika oddělení výrobních technologií.

Náplň práce:

  • údržba budovy a souvisejících zařízení, zajištění jejich oprav a údržby
  • preventivní údržba na technologických zařízeních, přípravcích a důsledné vykazování záznamů
  • nezbytné opravy a seřízení technologických zařízení s cílem zajistit co nejvyšší produktivitu, kvalitu vyráběných produktů a minimalizovat rizika vzniku pracovních úrazů
  • užívání různých typů ručního nářadí
  • práce na obráběcích strojích v opravářské dílně
  • spolupráce s ostatními techniky
  • informace nadřízeného o vzniklých problémech a návrh jejich řešení

Požadujeme:

  • elektro vzdělání min. SŠ /nejlépe obor mechanik elektronik/
  • minimálně §5 vyhl. 50/1978Sb
  • zkušenost z výrobního prostředí / nejlépe montážní procesy/
  • praktická zkušenost z oboru měření a regulace
  • zkušenosti s pneumatickými prvky / nejlépe SMC /
  • praktická zkušenost se systémy PLC / nejlépe PLC Mitsubishi /
  • znalost práce na obráběcích strojích / soustruh, frézka, vrtačka apod. /
  • anglický jazyk – alespoň schopnost porozumět výrazům v technické dokumentaci a manuálech

Nabízíme:

  • práci s nejnovějšími výrobními a měřícími technologiemi
  • práci na nových projektech v rámci skupiny Mitsubishi Electric
  • další profesní vzdělávání – možnost profesního růstu
  • silnou podporu zkušenějších kolegů a práci v týmu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • 13. plat
  • řadu dalších firemních benefitů
  • místo výkonu práce - Slaný

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Kladno
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie/13. plat, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..