předvýběr.cz

Transport Specialist

Zveřejněno 13.12.2021

Pro našeho klienta, společnost poskytující logistické služby na základě pronájmu a vrácení pro opakovaně použitelné palety výrobcům a distributorům v sektoru FMCG na evropském trhu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Transport Specialist.

Vaše náplň práce:

Vaše práce se bude skládat ze 2 částí:

1) Organizování dodávky a dopravy – správa dodávky v přidělené oblasti a organizace dopravy dle požadavků zákazníka

  • Spolupráce s koordinátorem dodávek a dopravy v případě nedostatku palet v dané oblasti
  • Organizace dopravy na základě podmínek a pravidel přepravce
  • Vyřízení dalších přepravních náležitostí – zpětná přeprava palet

2) Zákaznický servis a podpora back-office

  • Zaznamenávání nových zákazníků a jejich objednávek v interním systému
  • Plánování zásob ve spolupráce s obchodním týmem
  • Komunikace se zákazníky a zasílání pravidelných reportů s doporučeními
  • Fakturace rozdílu výsledné ceny zakázky a smlouvy
  • Podpora obchodního týmu při přípravě na obchodní jednání se zákazníky
  • Pravidelný monitoring interních aktivit (proces objednávek, fakturace, plnění KPI, distribuční sítě)
  • Komunikace s ostatními kolegy napříč odděleními
  • Identifikace a řešení nastalých situací/problémů

Cílem je zajistit správné zpracování objednávky a zajištění včasné přepravy za co nejnižší náklady pro zákazníka.

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 1-2 roky zkušeností ze spedice/transportu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zákazníky, primárně e-mail, občas telefonicky), perfektní znalost češtiny nebo slovenštiny
  • Dobrá znalost práce na PC (interní systém, SAP, Excel na úrovni kontingenčních tabulek – tvorba reportů)
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • Schopnost si práci dobře zorganizovat

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Forma spolupráce na HPP
  • Plat 35 – 40 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • Zaškolení samozřejmostí (zaškolení proběhne ve Varšavě), support od kolegů v rámci ČR a zahraničí
  • Možnost cestování do zahraničí v rámci Evropy
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Možnost částečné práce na home-office po předchozí domluvě se šéfem (po zapracování)
  • Moderní kanceláře: Praha 9 – Prosek (dobrá dostupnost MHD)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..