předvýběr.cz

Účetní

Zveřejněno 21.09.2022

Pro našeho klienta, který je součástí evropského lídra v oblasti distribuce průmyslových spotřebních materiálů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní.

Náplň práce:

  • Účtování v programu Helios
  • Zpracování měsíčních účetních závěrek v souladu s českou legislativou (odsouhlasení rozvahových účtů a jejich inventarizace)
  • Pravidelná kontrola účetních transakcí na jednotlivých účtech – čistit otevřené položky, dohledávat rozdíly
  • Příprava podkladů a komunikace s auditory a finančním úřadem
  • Spolupráce s controlingem
  • Vedení majetku společnosti
  • Tvorba dohadů
  • Účtování pohybových dokladů – pohyb zboží (nevýrobní podnik)
  • Řešit ad hoc záležitosti související s náplní práce

Požadujeme:

  • Má min. SŠ vzdělání, ekonomický obor je výhodou
  • Má již dobrou praxi alespoň s částí zmíněné agendy
  • Velkou výhodou je znalost AJ a dobrá úroveň práce s MS Excel
  • Má chuť se dále profesně rozvíjet a vzdělávat
  • Je samostatný, dokáže se rozhodovat
  • Je komunikativní, proaktivní, má chuť vymýšlet a sdílet návrhy na zlepšení
  • S kolegy z práce bude tvořit skutečný tým

Nabízíme:

  • Mezinárodní firmu se silným zázemím a dlouholetou tradicí
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (základ + kvartální bonus)
  • Přátelské a profesně zdatné kolegy
  • Práci s programem Helios Orange
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem 9:00 - 13:00
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • Stravenky
  • Multisport / Flexipassy
  • Příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč po 1 roce
  • Pracovní smlouvu na 1 rok s předpokladem prodloužení na neurčito při oboustranné spokojenosti
  • Místo výkonu práce: průmyslová zóna Ostrava-Hrabová

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Ostrava-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..