předvýběr.cz

Zástupce HSK manažera/ky

Zveřejněno 27.07.2022

Pro našeho klienta, síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zástupce HSK manažera/ky.

Náplň práce:

  • Společně s hotelovou hospodyní zajišťuje řízení provozu housekeepingu a v době nepřítomnosti hotelové hospodyně vykonává její zástup

Věnuje se následujícím činnostem:

  • Zodpovídá za čistotu pokojů, jejich včasné úklidy a také za čistotu veřejných prostorů
  • Vede tým pokojských, kterým zadává jejich pracovní náplň a zároveň kontroluje kvalitu odvedené práce
  • Hlídá si zásoby svěřených hodnot (evidence, výdej) - dezinfekčních prostředků, ložního prádla a ručníků, osušek apod.
  • Podílí se na spolupráci s externími dodateli služeb (např. prádelna) a ostatními úseky, zejména s oddělením údržby hotelu
  • Zaškoluje a podílí se na vývoji podřízených pracovníků
  • Podílí se na přípravě rozpisů směn
  • Podílí se na evidenci pracovní docházky do interního systému

Požadujeme:

  • Pozitivního člověka se smyslem pro odpovědnost a pečlivost, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby s přehledem zvládal výše uvedené činnosti
  • Praxe na pozici pokojské je velikou výhodou
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Práce ve 4hvězdičkovém hotelu v krásném prostředí krkonošského horského střediska
  • Naučíte se, jak pracovat efektivně, vést tým lidí a jak s nimi správně komunikovat
  • Pobyty ve všech hotelech společnosti za zaměstnanecké ceny
  • Cafeteria
  • Věrnostní odměny
  • Skipasy na nedaleké sjezdovky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ubytování přímo v hotelu za 1 500 Kč měsíčně
  • Fitness centrum
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky a další akce
  • Zajímavé mzdové ohodnocení - podle praxe a dovedností + měsíční výkonnostní odměny
  • Lokalita: Harrachov

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Jablonec nad Nisou
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..