předvýběr.cz

Zástupce vedoucího výroby/ Mistr

Zveřejněno 25.05.2022

Pro expandující společnost Neopharma (vývoj, výroba a balení doplňků stravy) hledáme nového kolegu na pozici Zástupce vedoucího výroby/ Mistr.

Vaše náplň práce:

  • Spolupráce s vedoucím výroby při řízení výroby a organizaci práce
  • Vedení a přidělování práce podřízeným pracovníkům (až max 25 lidí), řešení jejich dotazů
  • Zajištění obsazení směn v souladu s plánem
  • Kontrola kvality výstupů a iniciace ke zkvalitnění výrobního procesu
  • Zaškolení nových pracovníků a zabezpečení podmínek ke zvýšení jejich kvalifikace
  • Kontrola a vedení provozní a technické dokumentace
  • Kontrola při vykazování práce v informačním systému
  • Komunikace s dodavateli
  • Vedení docházky a přípravy podkladů pro výplaty
  • Kontrola, sledování a vyhodnocování výrobních příkazů v interním systému

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • Pracovní zkušenost na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením skupiny pracovníků
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Technické myšlení a znalost technické dokumentace
  • Samostatnost a zodpovědný přístup k práci
  • ŘP sk. B
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Práce na HPP s dlouholetou perspektivou
  • Plat 40 – 50 000 Kč (dle Vašich zkušeností), po kompletním zapracování možnost navýšení
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Notebook, firemní telefon i k soukromému využití
  • Místo výkonu práce – Kanice u Brna

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-venkov
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..