předvýběr.cz

Technik !PŘÍLEŽITOST! (MOŽNÝ JUNIOR I SENIOR)

Zverejnené 18.03.2024

Pro našeho významného klienta, jednu z nejvýznamnějších společností v ČR a to společnost MADETA, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Technik výrobních strojů a zařízení.

!PŘÍLEŽITOST! Tato pozice je vhodná jak pro absolventa s technickým základem, tak i pro zkušeného kandidáta. Vše náležitě oceníme!

Co Vás čeká:

PESTRÁ PRÁCE – kombinace administrativní práce v kanceláři s přehledem a pohybem ve výrobě

Dále podrobně vypsána náplň práce:

  • návrhy na investice a objednávání výrobních strojů a zařízení včetně manipulační techniky
  • správa dokumentace výrobních strojů a zařízení včetně zajišťování nutných překladů dokumentace a manuálů
  • zabezpečování povinných revizí a externích servisů výrobních strojů a zařízení
  • kontrola nákladovosti na údržbu výrobních zařízení a manipulační techniky
  • zavádění výrobních zařízení a manipulační techniky do majetku, inventarizace, návrhy na vyřazování z majetku a zajišťování likvidace
  • správa archivu výrobních strojů, zařízení a manipulační techniky
  • spolupráce s údržbou závodu
  • spolupráce s projektovými manažery závodu a generálního ředitelství
  • plnění dalších úkolů dle pokynů vedoucího technického oddělení

Co u kandidátů/tek hledáme a oceňujeme:

  • SŠ (nejlépe technického směru)
  • praxe v oboru vítána, ale není podmínkou (vhodné i pro absolventy)
  • znalost práce na PC (zejména MS Excel, MS Word, znalost programu AutoCAD výhodou)
  • základní znalost AJ nebo NJ
  • technické myšlení, dobré komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu učit se novým věcem
  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

STABILITU – stabilní práci v zázemí stabilní české společnosti se 120letou tradicí

Dále:

  • zajímavou a perspektivní práci na hlavní pracovní poměr
  • dobré, stabilní a stále rostoucí mzdové podmínky
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost vzdělávání se a profesního růstu
  • měsíční a roční motivační odměny
  • příspěvek do cafeterie 12 000 Kč ročně
  • 5 týdnů dovolené
  • IDEÁLNÍ PRACOVNÍ DOBA: 07:00 – 15:30 hod. (lze flexibilně upravit)
  • další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, možnost nákupu produktů Madety za výhodné ceny, služební telefon i pro soukromé účely, zvýhodněné mobilní tarify, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • Místo výkonu práce: závod Planá nad Lužnicí

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Tábor
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Platové rozmedzie:
35 000 - 60 000 Kč/měsíc
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..