předvýběr.cz

Full-stack developer

Zveřejněno 28.03.2022

Hledáme nové kolegy do týmu specializujícího se na vývoj vlastních nezávislých aplikací určených pro celosvětový trh. Pokud chcete být u zrodu zcela nových SW nástrojů a mít možnost ovlivnit jejich konkrétní podobu, neváhejte a přijďte se k nám dozvědět více.

Náplň práce:

  • Vývoj SaaS na open source platformě za použití následujících klíčových technologií:
  1. TypeScript
  2. Node.js, NestJS
  3. ORM framework (Sequelize) pro práci s databázemi
  • Spolupráce na vývoji aplikace, kterou využijí společnosti po celém světě
  • Možnost rozhodovat o konkrétní podobě řešení

Požadujeme:

  • Dobrá znalost HTML, CSS a JavaScript
  • Znalost SQL jazyka a zkušenost s tvorbou API
  • Možnost prezentovat ukázku projektu, na kterém jste pracovali a schopnost diskutovat nad provedením a samotným vývojem
  • Chuť něco dokázat a neustále se vzdělávat

Výhodou:

  • Znalost Vue.js
  • Zkušenost s moderním front-end frameworkem (Vue.js, React, Angular, …)
  • CSS Framework (Tailwind, Bootstrap, …)
  • PostgreSQL

Nabízíme:

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr, i možnost spolupráce na ŽL
  • Individuální nastavení platových podmínek
  • Zázemí stabilní společnosti, která má prostor na tvorbu nového projektu ve formě start-upu
  • Benefity v podobě příspěvků na stravování a sportovní aktivity, firemních akcí, příspěvků na životní pojištění a penzijní spoření, možnost částečného home-office, 25 dní dovolené
  • Místo výkonu práce Brno

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Brno-město
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..