předvýběr.cz

Junior Developer

Zveřejněno 20.03.2024

Pro našeho klienta, společnost zabývající se v oblasti IT poradenství, integrace, technologií a vývoje, hledáme spolehlivého kandidáta na pozici Junior Developer.

Náplň práce

  • vývoj zajímavých SW řešení pro významné zákazníky v ČR i v zahraničí
  • reporting o aktuálních stavech projektu
  • aktivní účast na designu softwarových řešení
  • spolupráce na načasování jednotlivých částí projektu
  • koordinace částí nebo celých projektů

Požadujeme:

  • student nebo absolvent VŠ s IT zaměřením
  • znalost programovacích jazyků Java, Python, případně C++
  • zkušenosti s vývojem cloudových aplikací výhodou
  • zkušenosti s API standardy (WebService, XML, REST, JSON) výhodou
  • dobré komunikační dovednosti
  • chuť přicházet věcem na kloub
  • chuť učit se novým zajímavým věcem
  • velmi dobré analytické schopnosti
  • zodpovědný a pracovitý přístup k úkolům
  • velmi dobrou znalost angličtiny (fluent)

Nabízíme:

  • práci na klíčových projektech pro české a zahraniční zákazníky
  • práci na moderních cloudových platformách Azure, Amazon Web Services, Kubernetes
  • po zapracování možnost pracovních cest do USA (naše pobočku v Chicagu)
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek zaměstnavatele na obědy
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • profesní i mzdový růst
  • živou a dynamickou práci s profíky i nováčky
  • rozvojové aktivity, školení, pomůžeme vám profesně růst
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost práce na HPP
  • v prvních 2 měsících práci 3x v týdnu na centrále v Olomouci (později možný rozšířený home office)
  • Místo výkonu práce: Olomouc

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Olomouc
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..