předvýběr.cz

Projektant/ka pozemních staveb

Zveřejněno 20.09.2022

Pro našeho významného klienta, společnost, jež se zabývá prováděním technického dozoru staveb a rovněž jejich samotnou realizací, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Projektant/ka pozemních staveb.

Náplň práce:

  • Projektování pozemních staveb, převážně na Českobudějovicku
  • Zaměřování a následné narýsování objektů určených k rekonstrukci
  • Aktivní podílení na navrhování dispozic různorodých staveb ať už stávajících či nových

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Praxe – výhodou, praxe nemusí být nutně podmínkou pro přijetí – stačí, když nám ukážete, že máte zájem, chcete se učit novým věcem a Vaším cílem bude se stát samostatným projektantem, my vám poskytneme veškeré zázemí k tomu, aby se tak stalo
  • Microsoft Office – tvorba tabulek se vzorci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenost s AutoCAD možno i ArchiCad – narýsování projektu pro stavební povolení; projekt pro realizaci stavby – výhodou
  • Zkušenost s tvorbou vizualizací a studií – výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Stabilní a dobré finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Benefity: příspěvek na stravování, sick days, slevy na pobyty v našich residencích a další poukazy
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Nástup ihned či dle domluvy
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Informace o pozici

Místo pracoviště:
České Budějovice
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..